Deltagere
-
Aase Østergaard
Danmarks Naturfredningsforening (Aabenraa lokalafdeling) -
Aase Nyegaard
Formand, Foreningen Als Stenrev -
Allan Scheller
Formand, Køge Bugt Stenrev -
Andreas Hermann
Naturcenterleder og medlem, Foreningen Als Stenrev -
Anja Rasmussen
Næstved Kommune -
Anna Schriver
WSP Danmark -
Arne Lauritzen
Danmarks Sportsfiskerforbund -
Bent Yde Jørgensen
Ejer, Chilbal Film -
Bernt Sørensen
Kerteminde Maritime Haver -
Bettina Lerche
Teknik og Miljø, Aarhus Kommune -
Bo Mammen Kruse
Biolog og projektleder, Foreningen Als Stenrev -
Carsten Jürgensen
COWI A/S -
Claus Garde Bergmann
Danmarks Naturfredningsforening -
Claus Agger Wiborg
Projektleder, VG Entreprenør A/S -
Dorte Wenøe Breddam
Miljøstyrelsen -
Emma Ditte Røhmann Polauke
Havbiolog og Phd. stud., SDU -
Erik Haar Nielsen
Danmarks Sportsfiskerforbund -
Esge Homilius
Provas-Haderslev Forsyningsservice A/S -
Frederikke Grabow Skovning
Rødkilde Gymnasium -
Hans Ole Hansen
Assens Kommune -
Henning Bech-Larsen
Kolding Stenbank (Kolding Kommune) -
Henning Eriksen
Dansk Natursten A/S -
Henrik Stefansen
Rohde Nielsen A/S -
Henrike Semmler
Seniorrådgiver, WWF -
Ib Clausen
Bilog - Projektleder, Kolding Kommune -
Jacob Hansen Rye
AC-Fuldmægtig, Kystdirektoratet -
Jakob Pedersen
Middelfart Kommune -
Janne Bundgaard Larsen
Rødkilde Gymnasium -
Jeannet Bertelsen
Biolog, DTU, Aqua -
Jens Peder Jeppesen
Øresundsakvariet - Biologisk Institut - Københavns Universitet -
Jon Christian Svendsen
Seniorforsker, DTU Aqua -
Julie Terp Jørgensen
Miljøstyrelsen -
Karsten Justesen
Direktør, Destination Sønderjylland -
Kathrine Erbo Kjær
Rødkilde Gymnasium -
Keld Jørgensen
DN-Odder -
Klavs Bavnshøj Frederiksen Junior
Limfjordssekretariatet -
Kristen Dreiøe
Rederiet Høj -
Lars Bach
Limfjordssekretariatet -
Lasse Fjeldsted
Slagelse Kommune, Entreprenørservice -
Lea Estø
Gentofte Kommune -
Lene Hartmann Jensen
Cowi A/S -
Lisbet Holm Møller
Projektlederassistent, Foreningen Als Stenrev -
Lise Kloster Bro
Hørsholm Kommune -
Louise Kristensen
Seniorspecialist, Marinbiolog ph.D., WSP -
Mads Christoffersen
Cowi A/S -
Mads Fjeldsø Christensen
Biolog, Vejle Kommune, Teknik og Miljø -
Malene Staub
Provas-Haderslev Forsyningsservice A/S -
Maria Dahm
Rødkilde Gymnasium -
Maria Kristina Holst Palner
Projektmedarbejder, Nationalpark Skjoldungernes Land -
Marianne Knudsen
Aarhus Universitet, projekt Hovedet i Havet -
Mikkel Merser
Rohde Nielsen A/S -
Mogens Flindt
Lektor, SDU -
Morten Rud
Hovedet i Havet - Aarhus Universitet -
Morten Hjorth
Marinbiolog, wsp Danmark -
Nicolai Fassel
Haderslev Kommune -
Ole Tyrsted Jørgensen
Faaborg-Midtfyn Kommune -
Paw Vonsild Pilgaard
Per Aarsleff A/S -
Per Sørensen
Kystdirektoratet -
Pernille Semler
Ejer, Chilbal film -
Peter Dahm
Marinbiolog.dk -
Peter Bondo
Aarhus Universitet -
Peter Rask Møller
Lektor og kurator, Statens Naturhistoriske Museum -
Rasmus Nielsen
SUPERFLEX -
Rasmus Elmquist Casper
Geopark Det Sydfynske Øhav -
Rene Elgaard
Dansk Natursten A/S -
Rune Nielsen
Miljøstyrelsen -
Sabine Falken Jepsen
Rødkilde Gymnasium -
Steen Bisgaard Jensen
Bisgaard Landskabsarkitekter -
Stig Helmig
Ejer, Marinrådgivning -
Stine Habary
Miljøstyrelsen -
Susanne Vesten
Chef for Projekt & Udvikling, SONFOR -
Søren Bay
Assens Kommune -
Søren Christensen
Nordfyns Kommune -
Søren Bojer Kristensen
Egmont Højskolen -
Tanja Nielsen
Fondsrådgiver, Velux Foundations -
Tereza Havelund Andersen
Orsted Power (UK) Limited -
Terkel Broe Christensen
Svendborg Kommune -
Thomas Valdemarsen
Miljøstyrelsen -
Thomas Thode
Samsø Kommune -
Thomas Vestergaard-Nielsen
Projektkonsulent, Nationalpark Skjoldungernes Land -
Tobias Berthel Bendixen
Fredericia Kommune -
Torben Bramming Jørgensen
Biolog og Projektchef, Limfjordsrådet -
Troels Karlog
Projektleder, Næstved Kommune -
Uffe Larsen
Administrende direktør, VG Entreprenør A/S -
Vibeke Kuntz
Sønderborg Kommune -
Zeno Riz a Porta
SUPERFLEX